Volné pracovní místo  MANAŽER/-KA KVALITY

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

MANAŽER/-KA KVALITY
Požadujeme: VŠ nebo SŠ vzdělání technického zaměření ukončené maturitou; praxe v řízení kvality, procesního inženýrství; znalost práce na PC (MS Office); výborná znalost AJ; řidičský průkaz sk. B; pečlivost; komunikační a prezentační dovednosti (v AJ); vysoké pracovní nasazení; samostatnost, spolehlivost, časová flexibilita, loajalita
Nabízíme: hlavní pracovní poměr, mzdové ohodnocení odpovídající uvedené pozici; pracovní prostředí nového výrobního závodu; zajímavou pracovní nabídku
Náplň práce: stanovování a optimalizace procesů managementu kvality výroby ve společnosti; řízení procesu budování, udržování a rozvoje systému kvality podle norem ISO, standardů odvětví nebo požadavků zákazníků; vytváření interních směrnic a norem souvisejících s řízením kvality výroby vedení pracovníků a jejich proškolování v souvislosti s řízením kvality a dodržováním postupů; řízení činnosti související s certifikací podle norem ISO; odpovědnost za zákaznické a procesní audity kvality; odpovědnost za tvorbu FMEA výrobku a analýzy rizik zavádění principu řízení kvality ve fázi vývoje výrobku; komunikace se zákazníkem v oblasti kvality - analýza neshod-vad
Zaměstnanecké výhody: stravenky
HLÁSIT SE: Hrdličková Jana, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář - zaslat životopis

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované vzdělání

  • Procesní inženýrství

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2017