Volné pracovní místo  MANAŽER-KA PERSONÁLNÍHO ODDĚLENÍ (CIZ)

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda od 45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

A02 (CIZ)
Náplň práce:
" zodpovědnost za personální a mzdové oddělní a jejich bezproblémový chod
" komunikace s nadřízenými v Koreji a pravidelné zasílání a implementování personálních dat
" strukturované řešení problémů, reporting vedení společnosti v ČR a v Koreji
" odpovědnost za vedení lidí a jejich hodnocení
" analýza zaměstnanosti a plánování náborových akcí; schvaluje metodiku náborů a odměňování zaměstnanců (motivační program)
" podílí se na plánování vzdělávacích akcí ve firmě, provádí dohled nad plněním a kontroluje výstupní data
" stanovuje a řídí personální politiku společnosti; vede jednání s odborovou organizací společnosti
" účast na přijímacích pohovorech klíčových zaměstnanců
Požadujeme:
" VŠ vzdělání
" znalost korejského jazyka na úrovni rodilého mluvčího
" znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou
" samostatnost, flexibilita a zodpovědnost
" orientace na dosažení cíle
Nabízíme:
" kariéru ve stabilní zahraniční společnosti
" práci v profesionálním kolektivu
" špičkovou technologii a vybavenost při výrobě autodílů a modulů
" možnost vzdělávání i v zahraničí (Korea, Slovensko)
" odborný a kariérní růst
" zaměstnanecké výhody

Nástup možný ihned.
Výše platu podle dohody.
Kontakt - viz výše

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 23.9.2016