Volné pracovní místo  Manažer nabídek (BID MANAGER)

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Nadnárodní společnost Bombardier Transportation je světová jednička na trhu kolejových vozidel.

Pracovní náplň
  • Koordinace a tvorba nabídek v mezinárodním prostředí - vést nabídkový tým, tvorba benchmarků nákladových vstupů, finalizace nabídky
  • Ve spolupráci s ostatními útvary v rámci Divize Rolling Stock Equipment podílet se na konsolidaci nabídky, účastnit se schvalovacích řízení před předáním nabídky
  • Budovat efektivní vztahy se zákazníky - udržovat a vytvářet kontakty, reprezentovat firmu, efektivně zajistit spokojenost zákazníků, zodpovědnost za správnost a kvalitu uzavřených smluvních vztahů
  • Řídit management nabídkových rizik - vést záznamy o profilu nabídkových rizik a vytvářet opatření ke zmírnění těchto rizik v nabídkové fázi
  • Aktivně identifikovat nápady na zlepšení nabídky, hodnotit je a zavádět je do procesu nabídky

Požadujeme
  • VŠ technického případně ekonomického směru
  • Výborná znalost anglického jazyka, francouzský nebo německý jazyk výhodou
  • Velmi dobrá znalost práce na PC - MS Office, SAP výhodou
  • Minimálně tři roky praxe na obdobné pozici a ve vedení menšího kolektivu zaměstnanců podmínkou
  • Vysokou orientaci na detail, analytické schopnosti, znalost business modelu tzv. "Engineering to Order" (např. kolejová vozidla, letectví, obranný průmysl) výhodou
  • Flexibilita, schopnost okamžitého rozhodování, organizační schopnosti, silné komunikační a vztahové dovednosti, orientaci na zákazníka, analytické schopnosti, ochota cestovat

Nabízíme
  • Zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti
  • Týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně)
  • Roční výkonnostní odměnu
  • Příspěvek na životní a penzijní pojištění
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Zdravotní péče včetně očkování proti chřipce
  • Sportovní a kulturní aktivity, teambuilding

Místo výkonu práce: Česká Lípa, Svatopluka Čecha 1205

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Směnnost

Neurčeno

Pracovní období

od 30.5.2017