Volné pracovní místo  Manažer obchodního střediska

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 21 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Textilní č.p. 3459/1a, Ústí nad Labem.
Náplň práce:
osobní a telefonická komunikace se zákazníky, administrace obchodních případů (nabídky, objednávky, dodací listy, fakturace ), tvorba cenových nabídek, spolupráce s úseky logistiky, nákupu a přípravy výroby
zodpovědnost za provoz střediska
Požadujeme:
středoškolské vzdělání, stavební výhodou, praxe v obchodní činnosti výhodou, komunikační a organizační schopnosti na dobré úrovni, aktivní přístup ke svěřeným úkolům, samostatnost, zodpovědnost, loajálnost, znalost práce na PC - MS Office, Internet.
Nabízíme:
zázemí zavedené společnosti s více než dvacetiletou tradicí, perspektivní a samostatnou práci, odborné zaškolení a osobnostní rozvoj, dobré finanční ohodnocení, odpovídající technické zázemí, zaměstnanecké výhody, stravenky, nástup dle dohody.
Kontakt:
nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mailovou adresu použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Požadované vzdělání

  • Stavební materiály a výrobky

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2017