Volné pracovní místo  Manažer obchodu

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 20 000–40 000 Kč / měsíc

místo výkonu práce: Zámecká č.p. použijte odpovědní formulář Planá u Mariánských Lázní
Náplň práce:
Zabýváme se službami v reklamní činnosti, ruční kompletací nových a vysoce efektivních produktů .Pozice zahrnuje každodenní kontakt s klienty, vyhledávání nových obchodních příležitostí, navazování nových obchodních vztahů s potencionálními zákazníky v Německu i v České Republice. Kandidát se bude také podílet na řízení a vedení lidí.
HLEDÁME:
Člověka s obchodním talentem, člověka cílevědomého, iniciativního a pracovitého, s prezentačními, vyjednávacími a argumentačními dovednostmi.
OČEKÁVÁME:
znalost plynule NJ slovem i písmem důležité, další jazyk je výhodou, osobnost s příjemným vystupováním, schopnost zaujmout a získat důvěru, motivaci pro práci.

NABÍZÍME:
Práci pro progresivní společnost, fixní základní mzdu 20000,- Kč + bonusy s neomezenou výší provize, individuální zapracování do pracovního procesu, služební mobilní telefon a notebook, pro nejlepší zaměstnance ocenění v podobě nového pracovního auta i pro soukromé potřeby.
kontakt po tel: použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář ( po-ne od 09:00 - 17:00 )
nebo e mailem
prac.doba od 8.00 hod.,

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 23.5.2016