Volné pracovní místo  MANAŽER OBCHODU

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–40 000 Kč / měsíc

NÁPLŇ PRÁCE:Zabýváme se službami v reklamní činnosti, ruční kompletací nových a vysoce efektivních produktů pro navazování a utužování vztahů se zákazníkem. Pozice zahrnuje každodenní kontakt s klienty, vyhledávání nových obchodních příležitostí, navazování nových obchodních vztahů s potencionálními zákazníky v Německu i v České Republice. Kandidát se bude také podílet na řízení a vedení lidí.

HLEDÁME:Člověka s obchodním talentem, člověka cílevědomého, iniciativního a pracovitého, s prezentačními, vyjednávacími a argumentačními dovednostmi.

OČEKÁVÁME:znalost plynule NJ slovem i písmem důležité, další jazyk je výhodou, osobnost s příjemným vystupováním, schopnost zaujmout a získat důvěru, motivaci pro práci.

NABÍZÍME:Práci pro progresivní společnost, fixní základní mzdu 15 000,- Kč + 10 000 pohyblivá složka + Bonusy, individuální zapracování do pracovního procesu, služební mobilní telefon a notebook, pro nejlepší zaměstnance ocenění v podobě nového pracovního auta i pro soukromé potřeby.

KONTAKT: Makulová Denisa, tel.: použijte odpovědní formulář (8 - 17 hod.), e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2016