Volné pracovní místo  Manažer plánování výroby

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 20 000–26 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • Plánování výroby a častá komunikace s kolegy, kteří pro nás výrobu zajišťují
  • Pružné řešení nenadálých situací tak, aby byla vždy požadovaná zásoba produktů na skladě
  • Vedení, organizace a kontrola oddělení skladování, logistiky a nákupu s počtem 6-8 lidí
  • Zajišťovat dodávky materiálů a výrobků lokálně i ze zahraničí
  • Vybírat dodavatele, budovat vztahy a komunikovat s dodavateli
  • Vést evidenci objednávek a inventury
  • Vyjednávat o cenách a podílet se na vývoji cen
  • Sledovat tržní trendy a konkurenci
  • Klademe velký důraz na svědomitost, smysl pro detail
  • Obchodní duch
Požadujeme:
  • VŠ vzdělání
  • Praxi z oblasti plánování výroby,
  • Praxe z výrobní společnosti výhodou
Nabízíme :
  • Zajimavé platové ohodnocení
  • Stabilní zaměstnání s možností dalšího rozvoje a kariérního postupu
  • Spolupráce na zajímavých a jedinečných projektech
  • Týden dovolené navíc
  • Závodní stravování
  • Firemní společenské akce
  • Přátelský pracovní kolektiv a další benefity
  • Místo pracoviště: Adamov, Jihomoravský kraj
Životopisy do výběrového řízení posílejte na e-mail. adresu: použijte odpovědní formulář

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc - 1 týden navíc

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2019