Volné pracovní místo  Manažer prodeje technologií

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–36 000 Kč / měsíc

Hledáme specialistu na prodej technologií na čištění/demineralizaci organických i anorganických roztoků.

Požadujeme:
  • VŠ (případně i SŠ) chemického, technického či ekonomického směru
  • Zkušenosti s obchodními a marketingovými aktivitami
  • Praxe v oblasti chemického inženýrství, procesního inženýrství či oboru biotechnologií výhodou
  • Zkušenost s prodejem technologických řešení výhodou
  • Plynulá angličtina i v technické terminologii, znalost ruského jazyka výhodou
  • Uživatelská znalost MS Office, Internet, CRM Microsoft Dynamics výhodou
  • Řidičské oprávnění sk. B, aktivní řidič/ka
  • Orientace na zákaznické potřeby a marketing
  • Silná vůle prosadit se, vzdělávat se a uspět
  • Další požadavky: reprezentativnost, vynikající prezentační, komunikační a koordinační dovednosti, aktivita, flexibilita, ochota cestovat, loajalita, diplomacie
Náplň práce a odpovědnost za:
  • Celosvětový prodej demineralizačních technologií a plnění plánů prodeje
  • Provádění průzkumů trhu včetně analýzy konkurence
  • Návrhy marketingových opatření a podnětů pro výzkum a vývoj
  • Vedení obchodního případu do podpisu smlouvy
  • Tvorbu nabídek a jednání se zákazníky
  • Uzavírání obchodních smluv a posilování tržní pozice v daném segmentu
  • Koordinaci činností s ostatními útvary společnosti
  • Marketingová prezentace firmy, segmentu i produktů
  • Účast a prezentace společnosti na výstavách a veletrzích
Nabízíme:
  • Zázemí rychle se rozvíjející české společnosti s vlastními výrobky a unikátním "know-how"
  • Zajímavou práci v perspektivním oboru s možností dalšího profesního rozvoje
  • Smluvní plat s motivujícím ohodnocením ve vazbě na dosažené prodejní výsledky
  • Příjemné moderní pracovní prostředí
  • Příspěvek na firemní stravování
  • Další sociální výhody

Mzda: 30 000Kč -36 000Kč + další motivační složka za prodejní výsledky

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Neurčeno

Pracovní období

od 15.2.2017