Volné pracovní místo  MANAŽER STŘEDISKA

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–23 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Dvořákova č.p. 328, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun
Společnost Jaspa přijme vedoucího pobočky.
Náplň práce: kompletní péče o zákazníky v regionu, přímá komunikace s dodavateli a zákazníky, administrativa-příprava podkladů pro mzdy, fakturaci.
Požadujeme: zkušenosti s řízením a organizace práce, výborná komunikace, zodpovědnost, pečlivost, časová flexibilita, znalost práce na PC-office, excel, word, řidičský průkaz sk. B-aktivní řidič.
Nabízíme: zajímavou, nestereotypní práci pro zavedenou společnost, odpovídající plat. ohodnocení, dobré zázemí, služební automobil, mobilní telefon, další vybavení.
Nabídky zasílejte e-mailem do 31.8.2017 na adresu: použijte odpovědní formulář
KONTAKT: p.Lenka Tylšarová, tel: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - služební automobil, mobilní telefon

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 20.8.2017 do 31.7.2018