Volné pracovní místo  MANAŽER VÝROBY / ASSEMBLY MANAGER

Firma
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda 30 000–50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • Plánování výroby, kontrola správných postupů a technická podpora
  • Rozvoj a neustálé zlepšování montážních procesů, včetně pracovních metod
  • Zpracování návrhů a nástrojů k efektivitě výroby
  • Zodpovědnost za dodací termíny a kvalitu
  • Plánování a organizování potřebné kapacity pro montáž, včetně náboru nových pracovníků

Požadavky:
  • Preferujeme vyšší vzdělání, ideálně školu technického zaměření nebo praxi v obdobné pozici
  • Dobré komunikační a administrativní schopnosti
  • Znalost práce na PC a znalost ERP softwaru
  • Výborné vůdčí a organizační schopnosti
  • Anglický jazyk - plynulá komunikace slovem i písmem

Platové ohodnocení je závislé na zkušenostech a dosaženém vzdělání.

Prosíme o zasílání životopisu v anglickém jazyce na email : použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2017