Volné pracovní místo  MANAŽER VÝROBY

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 50 000–70 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Vaše pracovní náplň:
  • Vykonávání technického vedení s osobní odpovědností za výrobu a konstrukci vzorků, vč. technických zařízení,
  • Vedení výroby kabelové soustavy a systémové techniky, od výroby jednotlivých vodičů přes středně velké série až po roky vyráběné velké série
  • Organizace výroby z hlediska nepřetržitého zlepšování a optimalizace procesu,
  • Stanovení plánování výroby a výrobní politiky s orientací na zákazníka,
  • Plánování zásob, controlling, správa a příprava rozpočtu
  • Vedení, motivace a zvyšování kvalifikace přibližně 400 pracovníků,
  • Příprava, provádění a dokumentování údržby a oprav technických zařízení, včetně koordinace pravidelné kontroly interními a externími auditory nebo znalci
Váš profil:
  • Vysokoškolským vzdělání technického směru
  • Dobré znalosti německého jazyka slovem a písmem
  • Minimálně 4 roky profesní zkušenosti a praxe na odborné pozici a vedení více než 200 zaměstnanců
  • Zvládání projektového managementu a řídících schopností
  • Zkušenosti se zaváděním výrobních systémů a norem ISO-9001,
  • Znalosti optimalizačních metod 5S, štíhlé výroby a strukturovaného řešení problémů
  • Vůdčí osobnost, schopnost motivovat zaměstnance s orientací na hodnoty
  • Odpovědnost, loajalita a flexibilita
  • Samostatnost, výkonnost, zvládání zátěže, komunikační a prezentač

Požadovaná znalost jazyků

  • Němčina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - Volnočasové a kulturní aktivity
  • Jízdní výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 11.9.2017