Volné pracovní místo  Manažer/ka kvality

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 31 200 Kč / měsíc

NOtsuka Brano s.r.o., Železniční 570/6, 779 00 Olomouc přijme do pracovního poměru
Manažera(ku) kvality

Náplň práce:
  • vedení oddělení kvality
  • plánování a řízení kvality ve všech fázích výroby, sledování opatření pro zlepšení procesu
  • prezentace systému řízení jakosti zákazníkům, dodavatelům, příp. třetí straně (např. auditorům)
  • spolupráce s obchodním, technickým a výrobním útvarem ve všech fázích realizace zakázek
  • reporting vedení společnosti
  • koordinace zákaznických reklamací
  • spoluúčast při tvorbě FMEA a kontrolních plánů
  • příprava podkladů pro přezkoumání jakosti
  • spoluúčast při navrhování Politiky a Cílů jakosti
  • odpovědnost za provádění všech typů auditů
  • příprava PPAP (zpráva o stavu vzorků)
  • školení zaměstnanců v oblasti kvality
  • služební cesty v rámci i mimo ČR

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • znalost norem ISO, TS
  • znalost a zkušenost s pojmy PPAP, APQP, VDA, FMEA atd.
  • zkušenosti s vedením týmu
  • praxe v oblasti kvality v automobilovém průmyslu
  • komunikační dovednosti (schopnost vyjednávat se zákazníkem)
  • aktivní znalost anglického jazyka podmínkou
  • dobrá znalost práce na PC - MS Office
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
  • osobnostní a odborný rozvoj
  • mzda od 31.200,- Kč + prémie ve výši 40 %
  • mobilní telefon a notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění
  • závodní stravování
  • příjemný kolektiv
  • nástup možný ihned

První kontakt možný POUZE mailem na adrese: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016