Volné pracovní místo  Manažer/ka nabídek (BID MANAGER)

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 26 701 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň
-koordinace a tvorba nabídek v mezinárodním prostředí - vést nabídkový tým, tvorba benchmarků nákladových vstupů, finalizace nabídky
-ve spolupráci s ostatními útvary v rámci Divize Rolling Stock Equipment se podílet na konsolidaci nabídky, účastnit se schvalovacích řízení před předáním nabídky
-budování efektivních vztahů se zákazníky - udržovat a vytvářet kontakty, reprezentace firmy, zodpovědnost za správnost a kvalitu vytvořených nabídek
-aktivní identifikování nápadů na zlepšení nabídky, jejich hodnocení a zavádění do procesu nabídky
Požadujeme
-SŠ nebo VŠ - nejlépe ekonomického nebo technického směru
-výborná znalost anglického jazyka, francouzský nebo německý jazyk výhodou
-velmi dobrá znalost práce na PC - MS Office
-praxe na obdobné pozici obchodní, nákupčí, finanční apod. výhodou
-vysokou orientaci na detail, analytické schopnosti, znalost business modelu tzv. "Engineering to Order" (např. kolejová vozidla, letectví, obranný průmysl, zakázková výroba) výhodou
-flexibilita, schopnost okamžitého rozhodování, organizační schopnosti, silné komunikační a vztahové dovednosti, orientaci na zákazníka, ochota cestovat
Nabízíme
-Zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti
-Možnost dalšího profesního růstu
-Týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně)
-Měsíční prémie za výsledky práce a odměny za Kaizeny (resp. změny k lepšímu)
-Roční výkonnostní odměnu
-Příspěvek na životní a penzijní pojištění po odpracovaném roce
-Dotované závodní stravování
-Zdravotní péče včetně očkování proti chřipce
-Sportovní a kulturní aktivity
-Zvýhodněné mobilní tarify
-Možnost flexibilní pracovní doby
První kontakt použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Němčina - aktivní
  • Francouzština - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Benefity

  • Jiné výhody - příspěvek na životní a penzijní pojištění
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 22.9.2017