Volné pracovní místo  Manažer/ka obchodní skupiny

Firma
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 40 000–80 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadavky:
Hledáme uchazeče, který má ucelenou představu jak vést a motivovat tým spolupracovníků, charismatického člověka s citem pro manažerskou, organizační práci, komunikativního a cílevědomého jedince zvládajícího termíny a cíle společnosti, charakterního člověka podporujícího zdravou soutěživost v týmu specialistů.

Náplň práce:
Vedení vlastního týmu a vyhledávání vhodných kandidátů na pozici produktového specialisty, příprava obchodních a finančních plánů pro svůj podřízený tým spolupracovníků, plnění plánů, a vizí společnosti, podpora a konzultace složitých řešení s vedením společnosti, kontrola kvality práce a dovedností specialistů při schůzkách, organizování odborných firemních prezentací pro stávající i potencionální klienty společnosti v dané lokalitě.

Nabízíme:
možnost vlastního výběru spolupracovníků a jejich zapracování, profesionální manažerské školení na vysoké úrovní, certifikaci u ČNB, bonusy a firemní benefity. Telefon, notebook, mobilní tiskárnu, osobní automobil

Zájemci se mohou hlásit:

Pozn.: V případě, že budete vybráni do druhého kola, budeme Vás telefonicky informovat

Místo výkonu práce: SMS finanční poradenství, a.s., Kroměřížská č.p. 181, 752 01 Kojetín

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016