Volné pracovní místo  Manažer/ka obchodu a marketingu pro oblast Morava

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Vítkovická 1993/22, 702 00 Ostrava 2

Svoje CV a motivační dopis zasílejte na e-mailovou adresu: použijte odpovědní formulář

Upozorňujeme na skutečnost, že budeme kontaktovat pouze uchazeče, kteří splní výše uvedené požadavky.

Požadujeme:
  • minimálně ukončené středoškolské vzdělání nejlépe ekonomického nebo technického směru,
  • prokazatelné znalosti z oblasti ochrany informací, fyzické ochrany nebo ochrany utajovaných informací,
  • uživatelskou znalost práce na počítači (Outlook, Word, Excel, PowerPoint, internet),
  • iniciativu, samostatnost a zodpovědnost,
  • kultivované vystupování a zdvořilé jednání s klienty,
  • výbornou znalost českého jazyka,
  • trestní bezúhonnost - čistý trestní rejstřík,
  • ochotu stále se vzdělávat,
  • řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič,
  • bydliště v Ostravě nebo v nejbližším okolí,
  • časovou flexibilitu, ochotu cestovat.

Výhodou:
  • znalost anglického jazyka,
  • držitel osvědčení NBÚ,
  • praxe na obdobné obchodní pozici,
  • prokazatelné úspěšné absolvování kurzu obchodních dovedností v posledních 2 letech.

Náplň práce:
  • péče o stávající klienty společnosti,
  • aktivní vyhledávání nových zákazníků v rámci stanoveného obchodního plánu,
  • vypracování nabídek, návrhů smluv, zpracování podkladů pro výběrová řízení,
  • realizace marketingových aktivit společnosti,
  • zpracování pravidelných reportů obchodnímu řediteli,
  • práce s vnitropodnikovým informačním systémem.

Nabízíme:
odpovídající platové ohodnocení, provize za uskutečněné obchodní případy, flexibilní pracovní dobu, práci ve stabilní dynamicky se rozvíjející společnosti, prostor pro seberealizaci a další vzdělávání, mobilní telefon, notebook, po ukončení zkušební doby služební vozidlo.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Práce do 31.7.2017 s možností prodloužení.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2016 do 31.7.2017