Volné pracovní místo  Manažer/ka údržby

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 38 304 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň
-zajišťuje proces údržby společně se zaměstnanci údržby/výroby.
-školí zaměstnance údržby. Zajišťuje neustálé zlepšování designu, spolehlivosti a provozuschopnosti.
-zajišťuje a rozvijí TPM pro všechna zařízení, nástroje, stroje, testovací přístroje apod.; využívá přitom všech dostupných informací jakožto údaje o dodavatelích, údržbě, inženýrství a historickém vývoji.
-zajišťuje, aby veškeré zařízení, nástroje, stroje apod. byly udržovány v souladu s příslušnými právními předpisy; zajišťuje povinné kontroly a eviduje/uchovává příslušnou dokumentaci k externímu/internímu ověření. Zajišťuje dodržování plánu údržby.
-zajišťuje dobře fungující proces náhradních dílů (role a odpovědnosti, periodické recenze, množství, doba, náklady, vizuální sledování atd.).
Požadujeme
-ukončenou SŠ/VŠ technického směru
-5 až 8 let zkušeností
-technické znalosti a zkušenosti s řízením a zlepšováním infrastruktury a zařízení
-speciální znalosti: výrobní inženýrství, TPM, legislativa, IRIS, řízení rizik, 8D report, BOZP
-znalost Microsoft Office; SAP výhodou
-komunikativní znalost AJ
-samostatnost, rozhodnost, schopnost přijmout zodpovědnost, organizační schopnosti
Nabízíme
-zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti
-Možnost dalšího profesního růstu
-Týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně)
-Měsíční prémie za výsledky práce
-Roční výkonnostní odměnu
-Příspěvek na životní a penzijní pojištění po odpracovaném roce
-Dotované závodní stravování
-Zdravotní péče včetně očkování proti chřipce
-Sportovní a kulturní aktivity
-Zvýhodněné mobilní tarify
-Flexibilní pracovní dobu
První kontakt použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Benefity

  • Jiné výhody - roční výkonnostní odměna, měsíční préme, příspěvek na životní pojištění
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 18.10.2017