Volné pracovní místo  Manažer/manažerka nově otevřeného hotelu - Chocohotel

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 17 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Způsob prvního kontaktu: e-mailem.

Náplň práce:
  • zodpovědnost za celkový chod hotelu - zajištění jeho stabilního provozu, organizaci a zabezpečení veškerých administrativních úkolů
  • odpovědnost za úroveň a kvalitu poskytovaných služeb
  • každodenní řízení a kontrola jednotlivých úseků hotelu, vedení zaměstnanců
  • aktivní podílení se na otevření hotelu pro veřejnost
  • prezentace hotelu veřejnosti zajištění propagačních materiálů
  • podávání reportů majiteli hotelu
  • péče o zákazníky
Požadavky:
  • min. SŠ (VŠ) vzdělání (obor hotelnictví a turismus výhodou)
  • výborná znalost anglického jazyka, druhý jazyk výhodou
  • velmi dobré organizační a komunikační dovednosti
  • spolehlivost, časová flexibilita, aktivní přístup k práci
  • zkušenost s vedením týmu lidí
  • min. 2 roky praxe na obdobné pozici - podmínkou
  • řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
  • příjemné vystupování

Nabízíme:

  • práci v příjemném nově vybudovaném hotelu
  • možnost se kreativně realizovat
  • podíl na tržbách
  • mobilní telefon
  • plat dle dohody

Pracoviště: Chocohotel, nám. 1. května, 664 34 Kuřim
Nástup: 15. května 2017

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.5.2017