Volné pracovní místo Manipulační dělníci na stavbě

13.1.2017
GV stav s.r.o.
Místo pracoviště
Sídliště II 28, Kamenice, 251 68, Kamenice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

Místo pracoviště:

  • Sídliště II 28, 251 68 Kamenice, Praha – východ

Prvotní kontakt:

  • tel.: poslat email v pracovní dny od 08:00 do 16:00
  • osobně po telefonické dohodě

Upřesňující údaje:

  • praxe na stavbách výhodou (ne podmínkou)
  • fyzická zdatnost
  • časová flexibilita
  • možnost práce o víkendech (v závislosti na potřebách stavby)
  • znalost ruštiny výhodou
  • náplň práce: pomocné stavební práce, manipulace s materiálem, výkopové práce, bourací práce, úklidové práce na stavbě

Podobné nabídky práce

Máte chuť pracovat, rádi cestujete a chcete práci?
Účelem naší stabilní zavedené české firmy Regmont EU s.r.o. jsou kvalitně bezpečně a rychle postavené regály tak, aby náš klient obdržel kompletní, kvalitní a bezproblémový servis ...
Regmont EU s.r.o. Černilov 150, Černilov Plný úvazek, Práce na ŽL
aktivní
Dělníci v oblasti výstavby budov
Schůzku předem telefonicky domluvit Po-Pá 8,00-18,00 hod.
Fialkovsky s.r.o. Kosatcová 620/9, Říčany Plný úvazek
týden
Dělník v oblasti výstavby budov
Místo výkonu práce Planá nad Lužnicí, Chýnov, Vyučen v stavebně technickém oboru (stavebnictví, eletrikář, traktorista ...) nebo praxe ve stavebnictví min. 2 roky. Kontakt: tel., mailem.
Six Stav s.r.o. Smrková 1875, Úvaly Plný úvazek
týden
Místo pracoviště: - Hlavní 827, Hovorčovice Prvotní kontakt: - e-mail: <!--poslatEmail--> Upřesňující údaje: - fyzická zdatnost - praxe ve stavebnictví výhodou
SECURE INVESTMENTS & PROPERTY, s.r.o. Hlavní 827, Hovorčovice Plný úvazek
aktivní
ZEDNÍCI - OBKLADAČI
ZEDNÍCI - OBLADAČI - místo výkonu: celá ČR. Kontakt: tel. (kdykoliv přes den), e-mailem či osobně na adr. Praskolesy 129 (večer).
Ruslan Osiyuk Plný úvazek
aktivní
ODBORNÍCI NA VÝSTAVBU DŘEVĚNÝCH DOMŮ
ODBORNÍCI NA VÝSTAVBU DŘEVĚNÝCH DOMŮ - místo výkonu: Středočeský kraj. Upřesňující informace: odborník na výstavbu dřevěných domů (roubenek). Požadavky: hlavní podmínkou je samostatný dovoz montážních kompletů dřevěných domů z Rus ...
KOVARO Group s.r.o. Plný úvazek