Volné pracovní místo  Manipulační dělníci pro zpracování textilu na lisu

Vzdělání minimálně Bez vzdělání
Hrubá mzda od 20 160 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • obsluha malého lisu, textilní materiál se lisuje na 10kg balení a poté ukládá na paletu
  • práce je fyzicky středně těžká, zvládnou osoby s lehčím postižením OZP 1

Požadavky: manuální zručnost
nejsou potřeba žádné znalosti, zaučíme
výhoda: řidičský průkaz sk.B, možnost občas pracovat s VZV ve skladě nebo někdy rozvoz dodávkou

základní mzda + prémie, 13.plat

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Manipulační dělníci pro zpracování textilu na lisu?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Pavel KOZÁK z DRUKO, družstvo invalidů

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Manipulační dělníci pro zpracování textilu na lisu

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.