Volné pracovní místo  Manipulační dělník - řidič buldozeru

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 19 000 Kč / měsíc

Pracovní náplň: *doprava paliva po skládkách*obsluha technologického zařízení zauhlování*vykládka uhelných vagónů*práce vhodná pro muže - manipulace s břemeny nad 15 kg
Požadujeme: manuální zručnost*chuť pracovat*strojnický průkaz na pásové dozery*vyučen v oboru strojním nebo technickém*dobrý zdravotní stav*ochota pracovat ve směnném provozu
Nabízíme: * pestrou pracovní činnost *zázemí stabilního českého koncernu AGROFERT * zaškolení na pracovišti * zvýhodněné závodní stravování v areálu společnosti, pitný režim * atraktivní balíček zaměstnaneckých výhod (příspěvek na penzijní připojištění, dodatková dovolená, zvýhodněné volání, UNIŠEK, zvýhodněné lázeňské pobyty) * pracovnělékařská péče* široké vzdělávací příležitosti * místo výkonu práce v Pardubicích - Semtíně

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.10.2016 do 30.9.2017