Volné pracovní místo  Manipulant – pracovník příjmu a expedice

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 17 000 Kč / měsíc

Pro našeho významného klienta poskytující logistické služby, jejichž hlavní součástí jsou přepravní služby, skladování, služby spojené s celním odbavením zásilek a další podpůrný logistický servis, hledáme vhodné kandidáty na pozici Manipulant – pracovník příjmu a expedice

Náplň práce:
  • skládání materiálu z přepravních prostředků, založení do skladu; expedice
  • práce s manipulační technikou (čelní VZV, retrak výhodou)
  • manipulace s obalovým materiálem a jeho evidence
  • práce v podnikových informačních systémech
  • dvousměnný provoz

Požadujeme:
  • zkušenosti ve skladovém hospodářství, ideálně ve výrobní firmě
  • zkušenosti s řízením manipulační techniky
  • zdatnost při práci ve výškových systémech
  • průkaz VZV
  • spolehlivost
  • samostatnost
  • flexibilita
  • nástup ihned, nebo co nejdříve

Nabízíme:
  • příjemná mzda + zákonné příplatky a výkonnostní prémie
  • zázemí stabilní firmy
  • zaměstnanecké výhody (penz. připojištění, sick days, příspěvek na stravování, kulturu/sport aj.)
  • týden dovolené navíc
  • možnost dalšího vzdělávání

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016