Volné pracovní místo  MANIPULANT/-KA VE VÝROBĚ

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 25 000–29 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
Manipulační činnosti v rámci expedice, inventury. Nakládky a vykládky dílů, práce se čtečkou, log. kontrola odesílaných zabalených dílů, prázdných obalů. Práce v ERP/MES systému - příjem a výdej dílů na sklad.
Požadavky: Základní znalost práce s PC. Zkušenosti s řízením vysokozdvižného vozíku podmínkou.
Při nástupu pracovní smlouva na dobu určitou. Možný i 3směnný pracovní režim.
Zaměstnanecké výhody: příspěvky na stravování, cestovné, volnočasové poukázky, odměny při nízkém počtu absencí, vánoční odměny, odměny za zlepšovací návrhy, vzdělávací systém, dovolená navíc, příspěvky na životní pojištění.
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 5.3.2024

Máte zájem o nabídku MANIPULANT/-KA VE VÝROBĚ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Adéla Blažková z DGS Druckguss Systeme s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku MANIPULANT/-KA VE VÝROBĚ

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.