Volné pracovní místo  MANIPULANT-ŘIDIČ VZV

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • zajišťuje materiálový tok produktů,
  • plnění právních požadavků a požadavků interní dokumentace a systémů řízení v oblasti ISO, QMS, ekologie, BOZP, PO,
  • plnění dalších pokynů nadřízeného pracovníka.
Požadujeme:
  • znalost požadované práce,
  • platné osvědčení VZV,
  • ŘP sk. B,
  • fyzická zdatnost - těžší břemena,
  • výhodou vazačské zkoušky,
  • schopnost pracovat v týmu,
  • dobré vystupovaní, respekt a pracovitost,
  • znalost procesů výroby, manipulace a jejich dodržování,
  • zodpovědnost, spolehlivost,
  • připravenost pracovat na směny nebo dle požadavku zaměstnavatele,
  • schopnost vzdělávat se,
  • flexibilita.
Nabízíme:
  • Možnost seberealizace a profesního růstu
  • Perspektivní práci v moderní firmě se silným a stabilním zázemím
  • Zajímavé finanční ohodnocení
Informace:
Mgr. Zuzana Popovičová: použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář
e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 10.8.2017