Volné pracovní místo  Manipulant výroby

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 17 000–24 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce - Vítkov 108, Tachov
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok.
Požadujeme:
  • Oprávnění k řízení VZV
  • Orientace ve skladovém hospodářství
  • Znalost předpisů v oblasti BOZP a PO
  • Znalost obalových materiálů a orientace v nich
  • Svědomitost
  • Pojištění odpovědnosti

Náplň práce:
  • Zodpovídá za správné označení materiálu při výrobě a jeho vrácení na sklad
  • Zastupuje manipulanta, který zajišťuje přísun surovin ke stroji
  • Zajišťuje odvoz nepotřebného materiálu z výrobní haly
  • Kontroluje požadované, vyfasované zboží ze skladu, jeho správnost i množství
  • Zaváží obaloviny určené k výrobě, odváží hotovou výrobu na exped. sklad
Dovolená navíc, Stravenky, Závodní stravování, Příspěvky na životní pojištění/penzijní připojištění, Bonusový systém společnosti, Příspěvek na volnočasové aktivity formou poukázek Unišek+ , Odborné vzdělávání

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 20.10.2016