Volné pracovní místo  manipulant

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 26 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • zajištění chodu kartonovacího stroje a plynulé zásobení linek krabicemi
  • doplňování materiálu do kartonovačky
  • kontrola, oprava a údržba stroje a zařízení
  • manipulace s materiálem
  • zajišťění balení, značení zavíracím strojem a odvoz na předávací místo
  • kontrola kvality použitého materiálu
  • řešení problémů při chybném načtení kartonu
Požadujeme:
  • střední odborné vzdělání s výučním listem
  • znalost práce na PC
  • spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
  • praxe na obdobné pozici vítána
  • dobrý zdravotní stav (práce v hluku)
Nabízíme:
  • mzda po zaučení 31.000 včetně všech příplatků (hluk, směnnost, fond vedoucího, bonus plán, polyvalence)
  • smlouva na dobu neurčitou
  • odměna za plnou docházku 500,- Kč / měsíc formou karty FlexiPass (po skončení zkušební doby)
  • dotované závodní stravování (cena pro zaměstnance je 44,- Kč za jídlo)
  • příplatky za víkendové a mimořádné směny
  • stravenky v hodnotě 65,50,- Kč za práci o víkendu (7,5 hod.)
  • týden dovolené navíc (5 týdnů)
  • zvýhodněné tarify mobilních telefonů pro zaměstnance i jejich rodiny
  • příspěvek na dopravu
  • 13. mzda
  • příspěvek na penzijní připojištění od 500 - 1000 Kč / měsíc (dle odpracovaných let) - již po 1. roce v zaměstnání
  • výroční bonus 3 000 - 17 000 Kč / dle odpracovaných let

Kontakt:
Lucie Řeřichová (asistentka HR manažera), použijte odpovědní formulář
tel. použijte odpovědní formulář TECNOCAP s.r.o., IČ použijte odpovědní formulář , Střížovice 67, 378 53 Strmilov

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 8.4.2024

Máte zájem o nabídku manipulant?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Lucie Řeřichová, HR asistentka z TECNOCAP s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku manipulant

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.