Volné pracovní místo  Manipulanti - Operátoři výroby

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

MANIPULANTI - OPERÁTOŘI VÝROBY
Nástup srpen-září 2017
POŽADUJEME: Oprávnění na VZV podmínkou. Manuální zručnost na jemnou motoriku. Pečlivost a spolehlivost. Praxe v oboru elektro výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: Jedná se o kumulovanou práci dle potřeby zaměstnavatele.
Manipulanti: příjem materiálu ze skladu, rozvoz materiálu k výrobním místům. Odvoz hotových výrobků.
Operátoři: kompletace dílů reproduktorů do automobilů.
NABÍZÍME: Příspěvky na dopravné, stravenky, flexipassy, dodatková dovolená, výkonnostní prémie, motivační příspěvky.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky Po-Pá od 8-14 hod. na čísle použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
ov. 11.8.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2017 do 31.8.2018