Volné pracovní místo  Manipulant/ka expedice

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 000–23 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Budovatelů 482, Třemošnice
Pracovní režim: třísměnný (8 hod. směny, R, O, N).
NÁPLŇ PRÁCE: nakládka a vykládka kamionů, komunikace s řidiči kamionů, vstupní kontrola materiálu, kontrola balení, manipulace s materiálem, práce s obaly, práce na PC a se čtečkou čárových kódů.
POŽADUJEME: vzdělání SOU, znalost skladové evidence, zkušenosti s řízením vysokozdvižného vozíku, spolehlivost, samostatnost, chuť pracovat a učit se novým věcem.
Průkaz na VZV - výhodou.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení s možností dalšího mzdového růstu, závodní stravování s dotací zaměstnavatele, vitamín C, výhodné zaměstnanecké mobilní tarify, bezplatné čerpání či příspěvek na sportovní a relaxační aktivity: tenis / squash, bowling, cvičení, plavání, welness, masáže, apod.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá 8-16hod., nebo e-mailovou adresou.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 15.11.2016