Volné pracovní místo  Marketingová podpora nákupu

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 22 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Revoluční č.p. 1930/86, Ústí nad Labem.
Pracovní náplň: systémová podpora pro přípravu výběrových řízení pro nákup (elektronické aukce), tvorba dodavatelských databází, vytváření reportů se zaměřením na produktivitu a efektivitu nákupu, administrativní podpora (objednávky, faktury), analýzy trhu, vyhledávání nových dodavatelů, zástup nákupčích v období dovolených či nemoci
Požadujeme: VŠ/SŠ vzdělání, technické nebo ekonomické obory výhodou, MS Excel - velmi dobrá znalost (kontingenční tabulky), komunikativnost, kreativitu a prezentační schopnosti, německý jazyk nebo anglický jazyk - komunikační úroveň
Nabízíme: samostatnou práci s prostorem pro vlastní kreativitu ve společnosti s dlouholetou tradicí, možnost osobního i odborného růstu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění a stravování, další zaměstnanecké výhody
Ostatní sdělení: pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností dalšího prodloužení dle pracovních výsledků, zkušební doba 3 měsíce
Kontakt: Bc. Jana Hlávková, personální oddělení, tel. použijte odpovědní formulář
Uzávěrka přijetí životopisů 31.10.2016.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Němčina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vysokoškolské vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.11.2016 do 31.10.2017