Volné pracovní místo  Marketingový specialista/ka

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 14 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

MARKETINGOVÝ SPECIALISTA/KA
Nástup možný ihned
POŽADUJEME: ŘP sk. B, práce na PC, obchodní nadání, komunikativnost, spolehlivost, obchodní praxe výhodou nikoliv podmínkou.
NÁPLŇ PRÁCE: Prodej reklamy na velkoplošných obrazovkách, konzultace a tvorba reklamních kampaní, vyhledávání nových zákazníků, péče o stávající klientelu, uzavírání smluv, vyřizování objednávek a fakturace, zabezpečování provozu reklamního média, dohled nad fungováním e-shopu, zařizování veletrhů, výstav, dnů otevřených dveří.
NABÍZÍME: adekvátní platové ohodnocení, kreativní práci, příjemný kolektiv, možnost cestování, zdokonalení v cizích jazycích
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 7:00-15:30 hod. na čísle použijte odpovědní formulář , e-mailem: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2017