Volné pracovní místo  Masér/ka Medical

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
provádí všechny formy klasické masáže, podvodní masáže a další balneologické procedury.
Požadujeme:
kvalifikaci v oboru masér – osvědčení Masér (kurz akreditovaný MZ ČR); znalost NJ vítána; příjemné jednání a vystupování; spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost; pozitivní myšlení, nekonfliktní jednání; ochotu učit se novým věcem; trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost; časovou flexibilitu.
Nabízíme:
zázemí stabilní společnosti; příjemné pracovní prostředí; motivující finanční ohodnocení; stabilizační a mimořádné odměny; 5 týdnů dovolené; zajímavou práci, možnost seberealizace; odborné vzdělávání; pestrý sociální program – např. zaměstnanecké stravování za atraktivní cenu, příspěvek k penzijnímu připojištění, zvýhodněný vstup do wellnesscentra, výhody spojené s poskytnutí karty Sphere Card, odměny u příležitosti pracovního výročí.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2018