Volné pracovní místo Mechanici automobilů

6.10.2016
AGROTEC a.s.
Místo pracoviště
Šternberská 300, Louky, 763 02, Zlín
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Pracovní náplň: diagnostika závad nákladních vozidel, vykonávání oprav v rámci záručního a pozáručního servisu vozidel, servis a opravy vozidel
Požadavky: SŠ nebo vyučení v oboru automechanik, autoelektrikář nebo diagnostik, praxe v oboru výhodou, Řidičský průkaz sk. B, výhodou C, E , základní znalost práce na PC, technická znalost automobilů, technické normy, vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita, odpovědnost, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, pozitivní přístup k zákazníkům
Výhody: zázemí stabilní společnosti, pravidelné vzdělávání v oboru, servisní školení, platové ohodnocení závislé na výkonu, příspěvek na stravování, pracovní oděv, firemní benefity