Volné pracovní místo  Mechanici pro údržbu forem

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

MECHANICI PRO ÚDRŽBU FOREM
JAKÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI POTŘEBUJETE?
  • SŠ / vyučení v oboru mechanik nebo v příbuzném oboru, PRAXE v oboru
  • Zkušenosti s opravou a údržbou strojů
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • Základní znalost práce s PC (MS Office)
  • Aktivní přístup k plnění pracovním povinnostem
CO VÁS ČEKÁ?
  • Zodpovědnost za stav forem a jejich příslušenství
  • Preventivní a operativní opravy forem
  • Čištění forem a jejich chystání pro výrobu
  • Vypomáhá s opravou strojů
CO NABÍZÍME?
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Výše mzdy dle výkonu, příplatky + osobní ohodnocení
  • Mzdu na účet vždy max. do 15. dne následujícího měsíce
  • 5 týdnů dovolené
  • Letní a zimní finanční bonus
  • Stravování ve firemní jídelně s příspěvkem více než 50%
  • Poukázky Unišek v hodnotě 600 Kč kvartálně
  • Poskytování kvalitních osobních ochranných pomůcek a oděvů
  • Hodiny plavání a bruslení výhradně pro naše zaměstnance zdarma
Kandidátům bez praxe ve výrobě nabídneme zaměstnání přes personální agenturu:
  • stejné mzdové ohodnocení
  • po zaučení převod do kmenového stavu
BLIŽŠÍ INFORMACE VÁM RÁDI SDĚLÍME NA PEROSNÁLNÍM ODDĚLENÍ SPOLEČNOSTI.

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2017