Volné pracovní místo  Mechanici zasklívací dílny

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 25 000–40 000 Kč / měsíc

První kontakt: Pernerová Monika, e-mail: použijte odpovědní formulář

Náplň práce:
o demontáž a montáž autoskel (čelní skla, boční skla, zadní skla) osobní a dodávkové vozy, pro autobusy, nákladní vozy, stavební stroje,
o opravy autoskel - scelení,
o kódování skel Cebia,
o služby jsou prováděny na pobočce / mobilním servisem pro danou oblast,
o zajišťuje pick-up servis - převoz svěřeného vozu klienta pro servisní úkon,
o komunikace se zákazníky vč. zpracování příslušných dokumentů -
převzetí vozu, nafocení vozu, vypsání podkladů pojistné události,
o správa peněžní hotovosti / cenin ( vybrané hotovost od klientů, benefit. poukazy ),
o zodpovídá za svěřené pracoviště / mobilní montážní vůz,
o možnost pracovat s nejnovějšími a moderními technologiemi.

Požadavky na uchazeče: pečlivost, samostatnost, výborná komunikace.

Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie, podnikové stravování, dovolená navíc, fond zaměstnaneckých výhod, sociální systém

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), cizince, absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2023

Máte zájem o nabídku Mechanici zasklívací dílny?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Monika Pernerová z AG Experts s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Mechanici zasklívací dílny

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.