Volné pracovní místo  Mechanik MaR

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 000–30 000 Kč / měsíc

Náplň práce: provádění preventivní údržby zařízení MaR; seřizování snímačů teploty, tlaku, tlakové diference, hladiny, průtoku; seřizování regulačních obvodů MaR, opravy zařízení MaR.
Požadujeme: SOU maturitní obor, nebo SPŠ - elektrotechnického směru, základní znalost práce s PC, ŘP sk. B, zájem se dále vzdělávat, samostatnost, pečlivost, aktivní přístup k práci, dobrý zdravotní stav.
Vhodné i pro absolventy.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení na dobu neurčitou, pracovní poměr ve stabilní společnosti, dobré platové ohodnocení, zvyšování odborné způsobilosti a vzdělání, zaměstnanecké výhody (týden dovolené navíc, příspěvek na stravování), dobrý pracovní kolektiv.
Místo výkonu práce: ELMEP s.r.o., v objektu Synthos Kralupy, O. Wichterleho 810, 278 01 Kralupy nad Vltavou.
Kontakt: pí Srbková, POUZE PÍSEMNĚ, životopisy zasílat e-mailem.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 5.9.2016 do 4.9.2017