Volné pracovní místo  Mechanik motoservisu - Junior

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadavky :
Zájem o motocykly, znalost konstrukce motorů a všech částí motocyklu,
min. výuční list vzdělání automechanik, opravář zemědělských strojů, apod., řidičský průkaz skupiny A, B - výhodou, 100 % spolehlivost, aktivní přístup k práci, čistý trestní rejstřík,
základy práce na PC, flexibilita
Náplň práce :
Opravy, přezouvání, garanční prohlídky motocyklů, technická podpora při závodech silničních motocyklů - místo je vhodné i pro absolventy
Nabízíme :
práci na hlavní pracovní poměr, zajímavou práci v atraktivním prostředí, zázemí 100 % české firmy, která je na trhu více jak 15 let, zaměstnanecké výhody, rozvoj profesních znalostí,
dobré mzdové ohodnocení, možnost profesního růstu.
Podílení se na zajímavých akcích které pro motorkáře pravidelně pořádáme.

Své životopisy posílejte, prosím, na : použijte odpovědní formulář Nebo volejte P. Radek Říha tel. použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2017