Volné pracovní místo  Mechanik - opravář nákladních vozidel

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 000–25 000 Kč / měsíc

z: 31.10.2016,a:19.12.2017. Místo výkonu: Tř. Osvobození 330/18, Odry, 742 35
Požadavky:Vzdělání: vyučen v oboru automechanik, autoelektrikář, praxe na obdobné pozici, zkušenosti s diagnostikou a svářečský průkaz výhodou.
Pečlivost, analytické schopnosti, samostatnost, loajalita. Proaktivní přístup k práci a zájem učit se nové věci.
Náplň práce: Diagnostika poruch a závad za použití speciálních diagnostických a měřicích přístrojů a stanovení způsobu opravy. Opravy a výměny jednotlivých součástí, podskupin a skupin součástí vozidla. Nastavování a seřizování mechanických, hydraulických a pneumatických dílů vozidel. Montáž příslušenství motorových vozidel.
Zájemci zasílejte své životopisy na email: použijte odpovědní formulář nebo volejte pro informace na telefonní číslo použijte odpovědní formulář . Osobní kontakt možný po předchozí telefonické domluvě.

Požadované vzdělání

  • Automechanik, technické práce v autoservisu

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2018