Volné pracovní místo mechanik opravář obráběcích strojů

23.6.2016
SDpeople, s.r.o.
Místo pracoviště
Tovární 202, Strakonice II, 386 01, Strakonice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

STRAKONICE
Požadujeme:

  • vyučen v oboru strojní zámečník
  • praxe při opravách obráběcích strojů výhodou
  • schopnost pracovat dle výkresové dokumentace

Pracovní náplň:

  • provádění a opravování obráběcích strojů
  • demontáž a montáž obráběcích strojů a jejich součástí

Nabízíme:

  • zázemí ve stabilní a prosperující firmě
  • odpovídající finanční ohodnocení

Uchazeči, hlaste se na tel. čísle : poslat email , nebo na e-mail:  poslat email

Podobné nabídky práce

mechanik - zkušebna
POŽADAVKY: vyučení - strojní zaměření, praxe Pracovní poměr na dobu určitou 1/2 roku s možností prodloužení KONTAKT: Frčková Ladislava Ing., tel.: <!--poslatEmail-->, e-mail: <!--poslatEmail--> osobně vždy v ÚT a ČT na osobní vrát ...
ČZ Řetězy, s.r.o. Tovární 202, Strakonice Plný úvazek
aktivní
mechanik
POŽADAVKY: svářečský průkaz Co2 KONTAKT: Nachtigall Josef, tel.: <!--poslatEmail-->, e-mail: <!--poslatEmail-->
HERLIN spol. s r.o. 1522, Blatná Plný úvazek
aktivní
mechanik - seřizovač
Náplň práce: seřizování montážních automatů a lisů Výhodou je maturita ve strojírenském oboru, vítána znalost angličtiny, němčiny VÝHODY: podnikové stravování, dodatková dovolená, příspěvek na životní pojištění KONTAKT: telelfonic ...
iwis antriebssysteme spol. s r.o. Písecká 893, Strakonice Plný úvazek