Volné pracovní místo  Mechanik, opravář stavebních strojů

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště: Lipenská č.p. 1120/47, Olomouc.

Pracovní náplň:
  • Servis a opravy stavebních strojů
  • Opravy elektronických závad strojů
  • Opravy motorů
  • Záruční a pozáruční servis
  • Servisní výjezdy a zásahy, servis u zákazníka
  • Příprava nových strojů

Požadujeme:
  • SOU s maturitou nebo vyučením v technickém směru se zaměřením na opravy zemědělských strojů nebo v oboru automechanik, autoelektrikář, mechanotronik, diagnostik
  • Praxe v opravárenství zemědělské nebo stavební techniky nebo v automobilní oblasti
  • Orientace v elektrických schématech a okrajově v hydraulických schématech stavební techniky
  • Schopnost užívání diagnostických nářadí pro motory a palubní počítače, kladný vztah k používání PC
  • ŘP skupiny B, C
  • Speciální průkazy (svářečský, strojní, na vysokozdvižný vozík atd.) výhodou
  • Komunikativnost, pozitivní přístup k zákazníkům

Nabízíme: příspěvek na penzijní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, kafetérie, příspěvek na vzdělání, dovolená 5 týdnů.

Kontakt je možný POUZE telefonicky od 7:00 - 15:30 hod. nebo mailem.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2018