Volné pracovní místo  MECHANIK-OPRAVY A ÚDRŽBA GOLFOVÉ TECHNIKY

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 20 000–23 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

C04 a:23/5/2018
Náplň práce: údržba a opravy golfového vybavení (areál má velké pojezdové speciální sekačky, traktory, speciální vozítka, též se jedná o seřizování a přípravu všech pojezdových, ale i ručních strojů).
Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, dochvilnost, odpovědnost za svěřené úkoly, manuální zručnost, ochotu učit se novým věcem, částečnou časovou flexibilitu, fyzickou zdatnost
Nabízíme: práci v perspektivní rozvíjející se společnosti, dobrý kolektiv, stabilitu, příjemné pracovní prostředí.
Zaměstnanecké benefity: možnost učit se a hrát golf a využívat zázemí resortu, profesní rozvoj, další zaměstnanecké výhody
Životopis zaslat na e-mail: použijte odpovědní formulář
Zaměstnavatel vyzve k osobnímu jednání.

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 23.5.2018