Volné pracovní místo  Mechanik pneuservisu - junior

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 000–30 000 Kč / měsíc

Společnost Megamoto s.r.o. - Oficiální distributor pneu Michelin, Continental, Dunlop a Maxxis, hledá pro svou centrálu ve Slaném mechanika pneuservisu - juniora. Jsme zavedený servis s 15 letou historií na trhu a rodinnou atmosférou.

Náplň práce :
Pneuservis automobilů a motocyklů - místo je vhodné i pro čerstvé absolventy.

Požadavky :

Výuční list v oboru automechanik, opravář zemědělských strojů, zámečník, apod. Popř. velký zájem a ochota se vše naučit.
Řidičský průkaz skupiny B výhodou
100 % spolehlivost, aktivní přístup k práci
Čistý trestní rejstřík
Fyzická zdatnost

Nabízíme :
Nástup ihned
Práci na hlavní pracovní poměr
Zajímavou práci v atraktivním prostředí
Zázemí 100 % české firmy která je na trhu více jak 15 let
Zaměstnanecké výhody
Rozvoj profesních znalostí
Dobré mzdové ohodnocení
Možnost profesního růstu

Své životopisy posílejte, prosím, na: použijte odpovědní formulář Nebo volejte: p. Radek Říha tel. použijte odpovědní formulář .

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2017