Volné pracovní místo  Mechanik pneuservisu

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 20 000–45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
spolehlivost, časovou flexibilitu, samostatnost, manuální zručnost, čistý trestný rejstřík.
Praxe v oboru není nutná.

Pracovní úvazek plný, možno i zkrácený - DPP, DPČ - 20 - 50 hod / týdně.

Nástup možný ihned.

Odměna za provedenou práci až 36300 Kč.

Náplň práce:
mechanik pneuservisu.

Nabízíme:
slevy na firemní výrobky/služby, firemní akce.

Telefonický kontakt viz výše - Po - Pá - 8:00 - 18:00 hod.
E-mailový kontakt viz výše.

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 11.3.2024

Máte zájem o nabídku Mechanik pneuservisu?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Lukáš Jirouch z Lukáš Jirouch

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Mechanik pneuservisu

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.