Volné pracovní místo  Mechanik pro servis strojů - komunálních a speciálních vozidel

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády, Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 20 000–32 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
Strojírenská č.p. 259/16, Zličín, 155 21 Praha 517

Hledáme mechaniky pro servis speciálních strojů - komunální techniky - viz použijte odpovědní formulář
Hledáme mechaniky s praxí i po vyučení - zaučíme v našem oboru
Hlavní provozovna - Praha 5 Zličín, po zaučení možnost výkonu činnosti odkudkoliv z ČR

Náplň práce:
Servis, opravy, servisní prohlídky strojů v hlavní provozovně i po celé ČR
Montáže strojů

Požadavky:
Samostatnost, spolehlivost, časová flexibilita, ochota se stále učit, komunikativnost
Chuť pracovat v servisním oddělení, výjezdy po celé ČR, řešit servisní požadavky a přemýšlet nad servisními činnostmi
Vzájemná spolupráce se servisními kolegy a s mistrem dílny.
Dodržování interních nařízení a systému práce.

Výhodou - není nutné:
Vyučení v oboru mechanik motorových vozidel, automechanik, mechanik zemědělských strojů, autoelektrikář.
Praxe v oboru mechanik
Znalost autoelektriky, hydrauliky, pneumatiky, elektroniky
Řidičský průkaz skupina C
Práce na PC, diagnostika
Znalost angličtiny, němčiny
Zaměstnanecké výhody: stravenky

Kontakt:
Břečková Alena, e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Němčina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - výhoda
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C - výhoda

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.4.2016 do 31.3.2017