Volné pracovní místo  Mechanik v kovárně - Nástrojař

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 17 000–24 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
  • příprava ostřihovacích nástrojů,
  • výměna nářadí, zápustek (forem),
  • ruční broušení nářadí,
  • měření zápustek (forem).
POŽADUJEME:
  • vzdělání strojírenského zaměření - výhodou,
  • čtení výkresové dokumentace
  • manuální zručnost,
  • dobrý přístup k práci, zodpovědnost.
NABÍZÍME:
  • práci ve stabilní a prosperující společnosti,
  • týden dovolené navíc,
  • příspěvek na závodní stravování,
  • příspěvek na dovolenou, penzijní připojištění,
  • lázeňskou péči, masáže ve firmě
  • možnost vzdělávání a profesního růstu.
U uchazečů o zaměstnání akceptujeme osvědčení o zkoušce z profesní kvalifikace dle Národní soustavy kvalifikací.
V případě Vašeho zájmu o tuto pozici zašlete, prosím, svůj životopis na email použijte odpovědní formulář (tel.: použijte odpovědní formulář ), nebo se přijďte zaevidovat na personální oddělení Kovárny VIVA do 74. budovy areálu Svitu ve Zlíně.

Benefity

  • Jiné výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016