Volné pracovní místo  mechanik ve výrobě

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
  • SOU/SŠ vzdělání
  • praxe v opravě, údržbě a seřizování strojů a výrobních zařízení
  • odborná způsobilost dle vyhlášky 50/1978 Sb.
  • technické povědomí, manuální zručnost
  • ochota práce ve směnném provozu
Náplň práce:
  • opravy a servis strojů a výrobních zařízení
  • údržba a čištění strojů a výrobních zařízení
  • seřizování strojů a výrobních zařízení
  • vytváření jednoduchých přípravků
  • práce s technickou dokumentací
Nabízíme:
  • zajímavou práci v mezinárodní společnosti
  • mzdové ohodnocení podle dosaženého vzdělání a praxe
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, životní pojištění, zdravotní volno)
  • nástup dle dohody
  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, třísměnná pracovní doba

Písemné nabídky spolu s profesním životopisem zasílejte na adresu:
KORES PRAHA, spol. s r.o.
Nivka 336, 378 53 Strmilov
e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2017