Volné pracovní místo  Mechanik/čka chladících systémů

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
Ostrava - Vítkovice
Praha

První kontakt telefonicky v Po-Pá 8-16 hod. na č. použijte odpovědní formulář nebo e-mailem: použijte odpovědní formulář

Do společnosti PRAGOCLIMA, spol. s r.o.., pobočky v Ostravě a v Praze, hledáme uchazeče/ky na pozici ,,mechanik/čka chladících zařízení.

Náplň práce: výkon technických činností u zákazníků

Požadujeme: dobrý zdravotní stav, schopnost práce ve výškách, vyhláška 50, par. 6 a certifikáty na "F" plyny (možno dokončit v době zaškolování), uživatelská znalost práce na PC, středoškolské vzdělání v oboru, ŘP sk. B - aktivní řidič, pracovitost.

Výhodou jsou zkušenosti z oboru, přijmeme i absolventa/tku nebo uchazeče/ku, který je ochoten podstoupit rekvalifikaci.

Nabízíme: pracovní dobu převážně od 8.00 na jednu směnu, HPP na plný úvazek, prac. smlouvu na jeden rok s možností prodloužení, služební automobil, mobilní telefon a stravenky.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.11.2016