Volné pracovní místo  Mechatronici (elektromechanici)

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
Kofola a.s.
Černá silnice č.p. použijte odpovědní formulář Mnichovo Hradiště
Prvotní kontakt: telefonicky (po-pá 7:30-15:30 hod.): použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář , emailem: použijte odpovědní formulář nebo osobně na adrese místa výkonu práce.
Požadavky: SOU/SŠ vzdělání technického směru, minimálně platná vyhláška 50 par.5, uživatelská znalost práce na PC, časová flexibilita, ochota neustále se vzdělávat, zodpovědnost, cílevědomost, pečlivost.
Nabízíme: stabilní zázemí u kvalitního zaměstnavatele, odpovídající finanční ohodnocení, možnost osobního rozvoje a profesního růstu, zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu.
Náplň práce: drobné elektro-opravy a mechanické opravy strojů a zařízení, zodpovědnost za opravy a prevenci na strojním zařízení.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, pitný režim.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 20.6.2016