Volné pracovní místo  Mechnaik/čka - seřizovač/ka

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 16 000–24 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Suderova 2013/19a, Ostrava - Mariánské Hory

V případě zájmu pište na e-mail nebo volejte Po-Pá od 8.00 do 16.00 hod. na tel.
Možnost se také dostavit osobně Po-Pá od 8.00 do 16.00 hod.

Náplň práce:
-zodpovědnost za bezproblémový chod strojních zařízení,
-nastavování parametrů,
-optimalizace, údržba a opravy plastikářských lisů,
-diagnostika a analýza závad a jejich předcházení.

Požadujeme:
-SŠ vzdělání se strojním zaměřením,
-praxe alespoň 1 rok ve výrobě s obsluhou strojů,
-praxe v práci se vstřikovacími lisy na výrobu plastů výhodou,
-znalost čtení výkresové dokumentace,
-samostatnost a odpovědný přístup k práci,
-spolehlivost, zručnost a časovou flexibilitu.

Nabízíme:
-práci na HPP u mezinárodní firmy v Ostravě,
-zajímavé finanční ohodnocení,
-výkonnostní a docházkové prémie,
-práci v nepřetržitém provozu,
-nástup možný ihned,
-závodní stravování.

Zaměstnanecké výhody:
Výkonnostní a docházkové prémie, příspěvek na stravování.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 16.4.2017