Volné pracovní místo  MECHNIK/-ČKA A OPRAVÁŘ/-KA KOLEJOVÝCH VOZIDEL

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 23 000–30 000 Kč / měsíc

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
Místo výkonu práce: Česká Skalice.
Náplň práce: opravy kolejových vozidel, dále také práce s pilou a křovinořezem, sečení, údržba mechanizace.
Požadavky: časová flexibilita, ochota cestovat, samostatnost, spolehlivost, ochota se dále profesně rozvíjet.
Zaměstnavatel nabízí: dlouhodobou perspektivu v rychle se rozvíjející firmě, 5 týdnů dovolené, měsíční i roční prémie.
Kontakt - Mgr. Ošťádal Jaroslav; tel.: použijte odpovědní formulář (od 07:00 hod. do 17:00 hod.), e-mail: použijte odpovědní formulář (zaslání životopisu) nebo osobně na adrese Česká Skalice, Havlíčkova 610 (v pondělí - pátek od 09:00 hod. do 11:00 hod.).

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2017