Volné pracovní místo  Měrový technik/čka

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Osobní kontakt každou středu od 9.00-11.00 hod.

Osobní schůzku je nutné předem telefonicky nebo emailem domluvit.
Náplň práce:
  • Měření dílů pomocí 3D stroje , optického zařízení , základními měřícími pomůckami (mikrometr , vál.kalibry , koncové měrky , výškoměry , posuvné měřidla , odchylkoměry)
  • Zpracování a vyhodnocení změřených dat - tvorba měrových protokolů
  • Konzultace výsledků měření se zákazníkem popř. projektovým týmem
  • Kalibrace měřících zařízení

Požadavky:
  • SOU / SŠ - ideálně technického směru
  • Praxe v oblasti měření dílů v automotive - 2 roky (ideálně)
  • Znalost měření dílů na 3D stroje , optického zařízení , základními měřícími pomůckami (mikrometr , vál.kalibry , koncové měrky , výškoměry , posuvné měřidla , odchylkoměry)
  • Vynikající orientace ve výkresové dokumentaci
  • Komunikativní znalost AJ
  • Řidičský průkaz skupiny B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 10.4.2024

Máte zájem o nabídku Měrový technik/čka?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Marie Cerovská z EUROSTYLE SYSTEMS CZECH REPUBLIC s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Měrový technik/čka

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.