Volné pracovní místo  Mezinárodní obchodník se zemním plynem a elektřinou

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000–100 000 Kč / měsíc

Kontakt: tel.: použijte odpovědní formulář (volat v pracovní dny 10-14:00 hod.)

Požadavky: Vzdělání VŠ (zaměření ekonomika, mezinárodní obchod nebo právo), praxe v obchodování s elektřinou a plynem na mezinárodní úrovni, ŘP B
Jazyky (plynně): angličtina, němčina, ruština
Certifikáty a zkoušky: EEX trader exam, EFET
Pracovní náplň: nákup a prodej zemního plynu a elektřiny na území EU, Švýcarska a Ukrajiny, včetně vedení obchodního týmu

Zaměstnanecké výhody: zajištěné ubytování v Praze po dobu zaměstnání

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), cizince, osoby s potřebou bezbariérového vstupu.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.2.2022

Máte zájem o nabídku Mezinárodní obchodník se zemním plynem a elektřinou?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Stanislav Kazda z ZANGAS CZ s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Mezinárodní obchodník se zemním plynem a elektřinou

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.